Witam!

Blog

Kolekcja Jesień-Zima!

Kolekcja Jesień-Zima!

Przed nami kolejny sezon, a wraz z nim pojawia się nowa kolekcja Jesień-Zima 2021. Zobaczcie co będzie modne tej jesieni.
                     Wiosenne trendy!

Wiosenne trendy!

Najwyższa pora rozpocząć przygotowania do sezonu wiosna – lato 2021. Jak wiadomo moda lubi się zmieniać, dlatego by podążać za najnowszymi trendami przedstawiamy Wam co możecie u nas kupić w nadchodzącym sezonie.
Jak czyścić białe obuwie?

Jak czyścić białe obuwie?

Ostatni sezon udowodnił, że białe buty wracają do łask. Należy jednak pamiętać, że decydując się na zakup białego obuwia możesz napotkać trudności w ich czyszczeniu. Istnieje kilka sposobów by nasze buty nie utraciły walorów wizualnych. Dlatego ten artykuł poświęcimy na temat tego jak wyczyścić białe obuwie.
                                                                                          Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Wszystkim Klientom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym 2021 Roku!
Święto zakupów- Black Week

Święto zakupów- Black Week

Nie od dziś wiadomo, że listopad to miesiąc największych wyprzedaży. Większość sklepów oferuje promocyjne ceny na Black Week czy Black Friday. Postanowiliśmy nie czekać do piątku i ruszyć już teraz z wyprzedażą. Black Week, podczas którego skorzystasz z promocji trwa od 23 do 30 listopada. Co to oznacza? Dowiesz się w dalszej części artykułu.
Black Week czas start!

Black Week czas start!

Listopad to miesiąc, który obfituje w różne rabaty i zachęca Nas do zakupów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocję w dniach 6.11 do 8.11. Rabat -30% obowiązuje na obuwie z nowej kolekcji jesień-zima 2020-2021.

Zapisz się do Newslettera