Witam!

Top 5 bestsellerów jesień-zima 2020/2021!

Top 5 bestsellerów jesień-zima 2020/2021!

Top 5 bestsellerów jesień-zima 2020/2021!

Botki to najczęściej wybierane obuwie przez kobiety w obecnym sezonie jesień-zima. Ich ponadczasowość i uniwersalność sprawiły, że skradły serca niejednej z Was. W tym artykule przedstawiamy Wam nasze top 5 bestsellerów, które powinny koniecznie się znaleźć w Twojej szafie.

1 BOTKI 3264A

Botki, które cieszą się największym zainteresowaniem to model 3264A. Buty wykonane ze skóry naturalnej, posiadają z przodu cholewki ozdobny zamek. Model ten zachwyca prostotą, wykończeniem i designem. 

2 BOTKI 4044A

Czarne, o klasycznym kroju wsuwane botki połączone z masywną podeszwą to strzał w dziesiątkę w obecnym sezonie. Kobiety oszalały na punkcie tych botków. Wygodne, klasyczne, perfekcyjne- to ich cechy charakterystyczne.

3 BOTKI 3265A

Trzecie miejsce zajmują botki 3265A. Wykonane ze skóry licowej połączone z tkaniną prezentują wyjątkowy krój dzięki połączeniu różnych faktur. Zastosowane efektowne, ozdobne sznurowanie, obok którego nie da się przejść obojętnie.

4 BOTKI 4099A

W piątce bestsellerów znalazły się botki 4099A. To model o klasycznym kroju w nowoczesnym wydaniu. Standardowe sznurowanie, ozdobny zamek nawiązują do rockowego stylu, a przy tym wyglądają doskonale.

5 BOTKI 3938A

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. I tym razem się z tym zgodzimy. Mocnym atutem jest masywna podeszwa, która nadaje butom charakteru. Całość dopełnia estetyczne wykonanie.

Wszystkie wyżej wymienione botki, królują w tym sezonie. Nasze top 5 bestsellerów cechują się uniwersalnością i ponadczasowością. Jeśli nie masz jeszcze swojej wymarzonej pary znajdziesz te i inne modele na simen.pl .

Zapisz się do Newslettera