Trendy wiosna 2021

Wiosenne trendy!

Najwyższa pora rozpocząć przygotowania do sezonu wiosna – lato 2021. Jak wiadomo moda lubi się zmieniać, dlatego by podążać za najnowszymi trendami przedstawiamy Wam co możecie u nas kupić w nadchodzącym sezonie.  A co będzie modne? O tym w Naszym artykule.

Kolejny już raz polska marka obuwnicza SIMEN  wkracza w sezon letni odważnie , prezentując kolekcję, zawierającą całą paletę barw, fasonów i materiałów. Sukces marki polega na tworzeniu przede wszystkim butów wygodnych i wytrzymałych, dla  kobiet, które na co dzień cenią sobie komfort a przy tym chcą wyglądać oryginalnie i wyjątkowo

Nadchodząca kolekcja daje możliwości  wyrażania siebie na wiele sposobów. Poza kultowymi modelami SIMEN zaskakuje nowymi modelami, utrzymanymi w stylistyce mody na światowym poziomie. Wyraziste sneakersy , nietuzinkowe półbuty czy klasyczne czółenka  to tylko kilka z nowych propozycji marki. Paleta kolorów, odważne printy, nietuzinkowe ozdoby  kojarzą się ze wszystkim, co związane z wiosną. Z nową kolekcją wiosna 2021 sprawisz, że każdy Twój dzień będzie wyjątkowy. 

Zapisz się do Newslettera