Trendy jesień-zima 2020/2021

Trendy jesień-zima 2020/2021

Trendy jesień-zima 2020/2021

Okres przejściowy między latem a jesienią jest odpowiednim momentem na przygotowanie się do sezonu jesień zima 2020/2021. Być może większość z Was już zakupiła odpowiednie obuwie zimowe, ale większość pewnie dopiero planuje zakup odpowiedniego obuwia . Na szczęście w Simen mamy dla Was mnóstwo propozycji , które sprawdzą się w nadchodzącym sezonie.

Tegoroczna kolekcja opiera się na kozakach, botkach, trzewikach czy sneakersach. Proponujemy łączenie różnych skór naturalnych od miękkich welurów po skóry licowe, łącznie kolorów z ozdobnymi detalami, które królują w trendach na ten sezon. Połączenie designu, jakości, oraz detali to przede wszystkim znak rozpoznawczy marki Simen.

Buty Simen to najwyższej jakości skóry naturalnej o szerokiej gamie barw. Idealne wyprofilowane podeszwy, obcasy oraz szereg dodatków nie ograniczają żadnej kobiety w wyrażaniu siebie.

Mocnym akcentem marki Simen jest produkcja w polskiej rodzinnej firmie. Szanujemy opinię Naszych klientek, które cenią sobie jakość i wygodę. To dzięki Nim tworzymy z pasją, kreując buty Simen by zadowolić każdą z Was.

Nie jest tajemnicą, że obecna kolekcja jesień-zima 2020/2021 daje nieograniczone możliwości zabawy modą i wyrażania siebie przez buty Simen. Wkrocz w nadchodzący sezon odważnie.

Zapisz się do Newslettera